MÄNGUSTUUDIO KODUKORD

 1. Miia mängustuudiosse mahub mängima 24 last ja täiskasvanud kes sünnipäeval osalevad!
 2. Rendime ruume kindlatel kellaaegadel 3 tunniks. Tutvu kellaaegadega hinnakirjas, Kui on soov teha suuremaid muudatusi, näiteks, et soovite pidu algusega kell 17:00 või soovite ühel päeval teha 2 pidu (näiteks sugulased-tuttavad eraldi lapse klassikaaslastest). Sellisel juhul võtke meiega varakult ühendust ja proovime leida parima lahenduse.
 3. Rentides Miia mängustuudio ruumid, on laste ohutuse eest vastutajaks peoruumi rentija ja viibib lastega peo lõpuni mängutoas!
 4. Ettevalmistamiseks on aega 15 minutit kui sellest ajast ei piisa ja kui toimub mitu pidu järjest, siis aitame ruume kaunistada, et peo alguseks oleks kõik valmis!
 5. Meie broneerimistasu on 30 eurot  Maksmata broneeringut hoiame kliendi nimel 24 h, seejärel vabaneb aeg uutele broneerimistele.. Miia Mängustuudio EI TAGASTA juba tasutud broneeringut! Vajadusel leiame teise aja peo pidamiseks!
 6. Ruumi rentija, kelle kasutusse mängustuudio ruumid anname, vastutab mängustuudio vara eest ja kohustub tema peo ajal tekkinud kahju materiaalselt hüvitama!
 7. Lõpparveldus toimub ennem pidu ülekandega või kohapeal sularahas. Broneeringutasu arvestatakse kogusummast maha.
 8. Evakuatsiooniks kasutatav varu uks peab olema kinni, seda kasutatakse ainult tulekahju korral.
 9. Laste ohutuse eest vastutab mängustuudios peoruumi rentija ja need lapsevanemad kes jäävad ise peole koos lastega.
 10. Meie mängustuudios ei suitsetata!
 11. Säästame Diivanit ja istume sellel, mitte ei hüppa
 12. Mängustuudios ja selle lähiümbruses on keelatud kasutada pürotehnilisi tooteid.Pürotehnikat saab kasutada munamäe juures, kui on soov sünnipäevalapsele üllatust teha.
 13. Miia Mängustuudios võib kasutada ka konfeti kahureid, Tavalised tordiküünlaid ja ka tordivulkaanid, kui on täidetud ohutusnõuded.

Rõõmurohket sünnipäeva!

SUL ON LISAKÜSIMUSI?

Vastame neile suurima heameelega!
Võta julgelt ühendust.