MÄNGUSTUUDIO KODUKORD

1. Miia mängustuudiosse mahub mängima 24 last ja täiskasvanud kes sünnipäeval osalevad!

2. Rendime ruume kindlatel kellaaegadel 3 tunniks. Tutvu kellaaegadega hinnakirjas. Kui on soov teha suuremaid muudatusi, näiteks, et soovite pidu algusega kell 17:00 või soovite ühel päeval teha 2 pidu (näiteks sugulased-tuttavad eraldi lapse klassikaaslastest). Sellisel juhul võtke meiega varakult ühendust ja proovime leida parima lahenduse.

3. Rentides Miia mängustuudio ruumid, peate tagama, et alati viibib mängutoas vähemalt 1 täiskasvanu!

4. Ettevalmistamiseks on aega 15 minutit kui sellest ajast ei piisa ja kui toimub mitu pidu järjest, siis aitame ruume kaunistada, et peo alguseks oleks kõik valmis!

5. Meie broneerimistasu on 30 eurot Maksmata broneeringut hoiame kliendi nimel 24 h, seejärel vabaneb aeg uutele broneerimistele.. Miia Mängustuudio EI TAGASTA juba tasutud broneeringut! Vajadusel leiame teise aja peo pidamiseks!

6. Klient, kelle kasutusse mängustuudio ruumid anname, vastutab mängustuudio vara eest ja kohustub tema peo ajal tekkinud kahju materiaalselt hüvitama!

7. Lõpparveldus toimub ennem pidu ülekandega või kohapeal sularahas. Broneeringutasu arvestatakse kogusummast maha.

8. Mängutoa aknaid võib avada ainult tuulutusasendisse. Nii akende avamine kui kardinate ette panemine, eest võtmine ja reguleerimine on lubatud vaid täiskasvanutel.

9. Avariiväljapääsu uks peab olema mängutoa opereerimise ajal lukustatud.

10. Peohoos võivad aga lapsed minna ülemeelikuks ja juhtuda ka pisemaid õnnetusi. Seepärast on ülioluline, et täiskasvanud lastel silma peal hoiaks ning sekkuksid õigeaegselt. Oma lapse eest vastutab mängutoas lapsevanem või tema täiskasvanud saatja. Kui selline isik puudub, vastutab alaealise eest klient, kes meilt mängutoa rentis. Miia mängustuudio, ei vastuta lastega toimunud õnnetusjuhtumite eest, mis ei ole seotud meie tahtlikust või tahtmatust tegevusest/tegevusetusest.

11. Meie mängutoas ei suitsetata!

12. Alkoholi osas soovitame lähtuda eelkõige üritusest. Ilmselgelt ei sobi laste sünnipäevale kange alkohol ega alkohol suurtes kogustes.

13. Diivan ei ole mänguatraktsioon. Me ei soovi, et sellel lapsed jalgupidi jookseksid või seal sööksid. Diivan on mõeldud täiskasvanutele lõõgastumiseks. Palume sellest kinni hoida!

14. Söökide ja jookidega võib olla AINULT selleks ette nähtud tsoonis! Palume lapsevanematel jälgida, et lastel oleks kindlad söögi-joogipausid, mil nad istuvad laua taga, mitte et nad haaravad toidu näpu vahele ja sellega ringi jooksevad. See on oluline ka toidu kurkutõmbamise vältimiseks.

15. Kui Sa keedad teed või teed endale kohvi, siis palun jälgi, et veekeetja ja tassid kuuma joogiga asuksid väljaspool väikelaste käeulatust! Nad ulatuvad kaugemale kui Sa arvad!

16. NB! Köögikraanikauss on mõeldud vaid toiduainete ja nõude pesemiseks!

17. Mängutuppa on keelatud tuua lemmikloomi.

18. Mängutoas ja selle lähiümbruses on keelatud kasutada pürotehnilisi tooteid.

19. Miia Mängustuudios võib kasutada ka konfeti kahureid tordiküünlaid, samuti tuld purskavaid ja säraküünlaid, kui on täidetud elementaarsed ohtusnõuded (küünlaid põletatakse ainult tordi peal ja tort asub laual). Palun võta küünlad tordilt ettevaatlikult – jälgi, et küünlarasv ei tilguks lauale.

SUL ON LISAKÜSIMUSI?

Vastame neile suurima heameelega!
Võta julgelt ühendust.