KLIENDID KIIDAVAD

Miia lastehoid on siiralt tänulik kliendi tagasiside eest.

5/5

Mul on nii hea meel, et selline lastehoid meil Pärnus on. Mul on nüüd olemas turvaline koht kuhu oma kaks last jätta kui ma pean oma toimetusi tegema. Soovitan!

5/5

Miia Lastehoid on parim, kus minu lapsed hoius/mängimas on käinud. Lapsed läksid hommikuti rõõmuga ja õhtul ei raatsinud eriti koju minna. Suurepärane, professionaalne ja lihtsalt super-armas õpetaja, kes suhestub lastega hästi ning lapsed hakkasid teda esimesest päevast palavalt armastama. Suured ja avarad, valgusküllased ruumid. Palju suunatakse tähelepanu käelistele tegevustele/meisterdamisel, võimaldab lastel loovust arendada.

5/5

Lastesõbralikult loominguline ja naerusuiselt lõbus hoiuteenus!
Soovitan!

5/5

Miia lastehoiul on väga paindlik aeg, samuti vajadusel pakute ööhoidu ja väga harva kui on võõras hoidja lapsele. Meie oleme väga rahul, kogu lastehoiu pere on väga tore ja lapsele väga meeldib. Laps ei tahtnud esimesi kordi koju tulla, talle väga meeldib ja harva kui on jonn hoidu minekuga. Laps eelmisest hoiust jooksis koju siis nüüd tuleb rõõmsa ja suure palumise peale koju.

5/5

Miia Lastehoiu valisin seoses koolis õppimisega ning just Miiani sattusin puhtalt huvist, sest mul puudub Pärnu lastehoidudega igasugune kogemus. Vaatasin Facebooki videosid ning läksime koha peale mängima ja sealt edasi jätkasime koostööd. Oleme rahul, sest Rasmusele väga meeldib hoius käia ning see aitab ka meie pere.
Laps on hoidu tulles väga elevil ning ära tulla sealt väga ei taha. Mänguasju on hästi palju, need on tema jaoks põnevad. Hoiutädi on ka lapsele orienteeritud, see väga meeldib. Soovitaks kindlasti vanematele, kel pole oma tugivõrgustikku pere näol. Koolis käies on lastehoid suureks abiks, saad lapse selleks ajaks hoidu või tõesti kui on vaja arstil vmt ära käia. Tänud et olete olemas!

5/5

Valisin Miia lastehoiu, sest oli vajadus lapse hoidmise järele. Tundus, et see on ainuke hoid Pärnus, kus nii väike laps vastu võetakse (vähemalt teiste hoidude kohta informatsioon puudus), samuti kiideti Miia lastehoidu ühes seltskonnas, kus viibisin.
Panin lapse kümne kuuselt hoidu ja hetkel on laps aasta ning natuke peale. Alati hoidu minnes läheb laps kohe mängima, talle väga meeldib lastehoius ja õpetajad on ka väga meeldivad. Meeldib, et hoius tullakse vastu, arvestatakse lapse toitmise eripäradega ja une aegadega. Väga armsaks saanud kohake!

5/5

Meie oleme väga rahul. Lapsed ei suuda ära oodata, millal jälle mängima tulla saaks. Kodus jutustavad pikalt põnevast päevast. Hommikuti tulevad suurima rõõmuga, suisa jooksevad ukse suunas, et saaks ruttu mängima. Lapsed on muutunud seal käies iseseisvamaks. Tahavad rohkem ise teha ja toimetada. Väiksem hakkas isegi potiga lõpuks sõbraks 😀 Eriti meeldib mulle selle hoiu juures selline kodune ja sundimatu õhkkond. Lastel lubatakse olla lapsed. Tegevustes suunatakse aga ei sunnita jõuga peale, vaid lapsel lastakse ise vaikselt sellesse imbuda. Hoidja Mirja kohta ei jätku piisavalt kiidusõnu. Inimene on tõeliselt pühendunud ja on näha, et teeb seda südame ja rõõmuga – parim valik lastele! Vanem saab südamerahuga tööle minna, teades et lapsed on hoitud ja rõõmsad. Mina leidsin teid internetis erinevaid hoidusid googeldades. Kodulehel oleva kirjelduse põhjal tundus see kõige lapsesõbralikum ja toredam, seda eelkõige just tegevuste mõttes  ning meie pole pidanud pettuma. Kindlasti soovitaksin kõigile, kel hoiuteenust vaja. Ühtlasi loodan, et teil on tahtmist ja jaksu seda rongi vedada, sest see on tõeliselt suurepärane hoid 🙂